.:
♥ A LEENDŐ ELSŐSÖK MEGHALLGATÁSA április 13-án, 9.30-tól lesz! Várjuk a jelentkezéseket! Bővebben a kezdőlapon! ♥ Kisvirág-díj, az iskola kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákjai részére ! Bővebben: RÓLUNK/Kisvirág-díj menü♥
.:
♥ A LEENDŐ ELSŐSÖK MEGHALLGATÁSA április 13-án, 9.30-tól lesz! Várjuk a jelentkezéseket! Bővebben a kezdőlapon! ♥ Kisvirág-díj, az iskola kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákjai részére ! Bővebben: RÓLUNK/Kisvirág-díj menü♥
Igazgató:
Farczádi-Bencze Tamás
farczadi.tamas@deakdiak.hu
Fogadóórája:
Dombovári Éva iskolatitkárral történt előzetes megbeszélés alapján
dombovari.eva@deakdiak.hu
Igazgatóhelyettes:
Gergelyné Szarvas Márta
Fogadóórája: előzetes megbeszélés alapján.
gergelyne.szmarta@deakdiak.hu
Igazgatóhelyettes:
Orbán Ildikó
Fogadóórája: előzetes megbeszélés alapján.
orban.ildiko@deakdiak.hu
Dombovári Éva
dombovari.eva@deakdiak.hu
Matuszka Márta
matuszka.marti@deakdiak.hu
Idegen nyelvi munkaközösség-vezető:
Rácz István Levente
Humán munkaközösség-vezető:
Kocsisné Izing Szilvia
Természettudományos munkaközösség-vezető:
Mészáros David
Osztályfőnöki és továbbtanulási munkaközösség-vezető:
Heim Andrea
Alsó tagozatos és fejlesztő munkaközösség-vezető:
Szabolcs Csilla
Sport,szabadidő és tehetséggondozó munkaközösség-vezető:
Baloghné Kardos Borbála
Módszertani munkaközösség-vezető:
KIP Decsi Réka
Napközi és tanulószoba munkaközösség-vezető:
Soós Dorottya
Belső ellenőrzési munkaközösség-vezető:
Drabik Zsuzsanna
Szülői tanács – koordinátor:
Szabolcs Csilla
1.a | Soós Dorottya | tanító | ||
Hegyesi Beatrix | tanító | |||
1.b | Juhász Józsefné | tanító | ||
Varsányi Enikő | tanító | |||
2.a | Kalmár Judit | tanító | ||
Solymári Éva | tanító | |||
2.b | Gergelyné Szarvas Márta | igazgatóhelyettes, tanító | ||
Kiss Borbála | tanító | |||
3.a | Czikk Katalin | tanító | ||
dr. Borsik Ildikó | tanító | |||
3.b | Szabolcs Csilla | tanító | ||
Bokor Evelin | tanító | |||
4.a | Csáki Anikó | tanító | ||
Kis Bálint | tanító | |||
4.b | Czigány Anna | tanító | ||
Pongrácz Ramóna | tanító | |||
5.a | Decsi Réka | matematika, angol nyelv | ||
5.b | Nagy István | történelem | ||
6.a | Tavasiné Virányi Ágnes | technika, vizuális kultúra | ||
6.b | Baloghné Kardos Borbála | testnevelés, természettudomány, biológia | ||
7.a | Heim Andrea | magyar nyelv és irodalom, angol nyelv | ||
7.b | Kocsisné Izing Szilvia | magyar nyelv és irodalom, történelem | ||
8.a | Kasza Krisztina | vizuális kultúra | ||
8.b | Rácz Levente | magyar nyelv és irodalom, erkölcstan, német | ||
9. | Mészáros David | matematika |
Baloghné Kardos Borbála | testnevelés, természettudomány, biológia | |
Bóna Boglárka Luca | néptánc (tartósan távol) | |
dr. Bubnó Tamás | ének-zene | |
Csabai Írisz | angol nyelv (tartósan távol) | |
Decsi Réka | matematika, angol nyelv | |
Drabik Zsuzsanna | könyvtáros | |
Farczádi-Bencze Tamás | igazgató, angol nyelv | |
Giovanolli Judit | tánc | |
Hajdu Zsófia | fejlesztő pedagógus | |
Heim Andrea | magyar nyelv és irodalom, angol nyelv | |
Izing Anna | fejlesztő pedagógus (tartósan távol) | |
József Eszter | angol nyelv (tartósan távol) | |
Kasza Krisztina | vizuális kultúra | |
Király Gézáné | biológia, kémia, természettudomány | |
Kiss Piroska | angol nyelv | |
Kocsis Csaba | ének-zene | |
Kocsisné Izing Szilvia | magyar nyelv és irod., történelem | |
Kovács Kincső | testnevelés | |
Lentulay Edina | angol nyelv, fejlesztő pedagógus, meseterapeuta | |
Mayer Zsuzsanna | természettudomány, földrajz, német | |
dr. Mezei János | hangképzés | |
dr. Mezei Jánosné Csonka Szabina Babett | hangképzés | |
Mezei Katalin | szolfézs | |
Mészáros David | matematika | |
Nagy István | történelem | |
Orbán Ildikó | igazgatóhelyettes (fizika, kémia,biológia, földrajz, természettudomány) | |
Pongrácz Ramóna | természettudomány | |
Rácz István Levente | magyar nyelv és irodalom, német nyelv | |
Szabó Ágnes | vizuális kultúra, fejlesztő pedagógus | |
Szengyel István | néptánc | |
Szilajné Bárdos Mária | fejlesztő pedagógus | |
Szilágyi Kata | matematika | |
Tavasiné Virányi Ágnes | technika, vizuális kultúra | |
Veres Borcsi | ének, szolfézs | |
Gimnáziumi tanárok |
||
dr. Ujszigetiné Tirpák Judit | tanintézmény igazgató, történelem | |
Dessewffy Ágnes | testnevelés | |
Farczádi-Bencze Tamás | igazgató, angol nyelv | |
Horváth Stefánia Margit | német nyelv | |
Kiss Piroska | francia nyelv | |
Láglerné Pap Ibolya | ének-zene, vizuális kultúra | |
Mayer Zsuzsanna | földrajz | |
Mészáros David | osztályfőnök, matematika | |
Miczov Ivanov Jordan | angol nyelv | |
Orbán Ildikó | igazgatóhelyettes (fizika, kémia,biológia) | |
Téglási Eleonóra | Testnevelés | |
Tiszolczi Orsolya | tagintézmény igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom | |
Dr. Koncsek Andrea
Halona (Kolompár) Erzsébet (tartósan távol)
Puporka Elemér